Duben 2015

2. Bouře v Termaxu

22. dubna 2015 v 22:22 | MJ Nachio |  Life with Silas
Podzim 2014 2/3
Vzhledem k tomu, že Silas v práci nevečeřel, zašli jsme na hamburger, ale dal si jen on sám. Nějak jsem neměl chuť na cokoli. Spíš jsem se těšil konečně do toho Termaxu. Seděli jsme na lavičce v jednom blízkém parku na Tusarově. Zatímco já si zapálil jednu Camellku. Pozoroval jsem ho, jak jí, tak dlouho, až mi dal kousnout a to jsem tedy rozhodně neodmítl. Miloval jsem, když mě krmil.
"Jdeme teda do toho Termaxu?"
"Rozhodně. I když na Termix jsem docela navyklej" pokrčil jsem rameny a vydechl cigaretový kouř.
"Ten je malej a děsně přecpanej od nějaké hodiny. Termax je mnohem prostornější" vysvětloval a rafnul si znovu do burgeru. Nebyl špatnej, ale já bych si stejně raději dal se smažákem, než s kuřecím steakem. Vždy jsem byl na kus masa. ;)
"Tak jdeme" vyskočil z lavice a hodil obal do koše. Vstal jsem a společně - Silas zapalujíc si cigaretu - jsme mířili na zastávku.
Na Italskou jsme dorazili něco po půl jedenácté a Termax nás vítal neonovou zářivkou. Otevřel nám relativně mladý plešatý vyhazovač.
"Dobrý večer" pozdravil zatímco nám předržel dveře.
"Dobrý" kývli jsme na něj a razili po schodech dolů, odkud jsem slyšel Slow down od Gomézky. V šatně jsme si odložili svršky a vyrazili k baru. Silas si objednal pivo a já rum s colou. Hnědovlasej barman se na Silase neustále usmíval a mě to teda pěkně štvalo, ale nic jsem neřekl a byl jsem stále potichi i poté, co se Silas otočil a zády se opřel o bar, aby si prohlédnul přitomné u baru a na parketu. Bylo se sice na co koukat, ale nemusel to dělat, tak okatě.
"Silase!" ozvalo se náhled z druhé strany místnosti, kde se nacházely stoly k sezení. Mával na něj nějakej blonďatej kluk. Silas mu zamíval zpátky a otočil se ke mě.
"To je Danny" objasnil a já jen přikývl. "Dej mi chvilku" mrknul a vyrazil za tím klukem k jeho stolu, u kterého seděl s dalšími dvěma frajery.
Nakonec se z chvilky vyklubala docela dlouhá chvíle, kdy jsem jen tak postával u baru a koukal se, jak tam Silas s někým koketuje. Vážně na mě úplně zapomněl? Hudba mi zvonila v uších a upíjel jsem třetí rum s colou a díval se kolem, když ke mě přitáhnul nějaký týpek snad o deset let starší, než já.
"Čau" kývl na mě přes řvoucí hudbu. Já jen kývnul.
"Seš tu sám?" vyzvídal dál. Neodpověděl jsem a podíval se jinam.
"Je to tu docela dobrý, ne?" pokoušel se znovu zavést rozhovor. Já se jen natáhl pro mou skleničku s pitím na baru a znovu upil. On se jen úlisně usmál.
Netrvalo to dlouho a začala se mi točit hlava a zvuk se zdál být daleko ode mě. Podíval jsem se na toho chlápka, kterej se jen usmíval.
"Seš v pohodě?" zeptal se pobaveně. Ten hajzl mi něco musel hodit do pití.
Vrávoravě jsem přešel k protější zdi a pokračoval malátně směrem k záchodům. Nevnímal jsem pohledy ostatních, když jsem je míjel a ignoroval jsem líbající se pár před záchody. Celá ta obrovitá místnost byla položená v šeru. Chtěl jsem přejít k umyvadlům, když po mě hmátly cizí ruce.
"Ne" snažil jsem se vykřiknout, ale jen jsem cosi zamumlal. Kdosi mě táhl do volné z kabinek. Snažíc se vzpírat jsem si uvědomil, že je to ten chlápek, co mě na baru zfetoval. Osahával mě a snažil se mě líbat. A tak jsem tam stál opřený o zeď pokoušejíc se mu vymanit, ale byl jsem přiliš omámený a on příliš silný. Sáhl mi do kalhot a já začal panikařit a netušil jsem, co mám dělat. Chtěl mě tady znásilnit a nikdo si toho určitě ani nevšiml. Kdo ví, co se dělo ve vedlejších kabinkách.