Červen 2015

War is coming

8. června 2015 v 15:50 | M.J. Nachio |  Deník
Bando!,
po dlouhý době jsem se zase koukal na televizní zprávy a dokonce jsem si přečetl cosi na internetu, co se děje ve světě. A děje se přesně to, co už jsem věděl dávno, že se stana. Neodvratitelně se blíží válka. Děje se to v našem státě i v těch okolo. A já se velice těším, až opadnou veškeré hranice a nastane jen čirý chaos. Proč? Možná Vám budu znít jako narušená osobnost. Ale jsem jedna z mých částí je přímo zrozená pro válku. Neuznávám armádu. Nikdy bych nebojoval za nějaký stát. Příjde mi to totiž hloupé. Bojovat by přeci měli Ti, co chtějí válku. Mluvím o přežití. Každý den tvrdě bojovat za přežití. Každý den obhajovat svou vlastní osobnost, a zároveň utlačit tu osobnost, za kterou bojujeme, protože s ní se nedá přežít.

A až ta chvíle nastane, vážení a milí čtenáři, potkat mě chtít nebudete. Protože v tu chvíli, nebudu znát soucit a v moment, kdy ucítím ohrožení, pobiju vše, co budu mít okolo. Možná Vám to zní směšně, ale přesně k tomuhle celosvětová společnost směřuje. A my sami k tomu přispívá. Jedním z hlavním problémů, který budeme během pár let řešit aktivně, budou emigranti. Teprve pak přežijí jen Ti nejsilnější na těle i duchu.

Přeju Vám hodně sil a netrapte se tím, co vidíte. Někteří z nás zažijí mnohem horší věci a to i na vlastní kůži. Protože:War is coming