Duben 2017

Fresh start

11. dubna 2017 v 15:18 | M. J. Nachio |  Deník
Zdravím Bando!,

chtěl bych se pochlubit s novinkami. První z nich je, že jsem napsal mámě úplnou pravdu. O tom, jak jsem žil a jak žiju teď. Asi byste taky chtěli vědět, co se vše změnilo. Tak hned z kraje trpím mnohočetnou poruchou osobnosti. Jde vlastně o to, že se u mě manifestují dvě osobnosti. Jedna má jméno Bonifác a druhá Vlk. Ne, nedal jsem jim jména já. Naopak jména už měli. Tak samo jako svou historii a zároveň své vlastnosti. Momentálně u mě nemanifestují ani jedna, protože jsem zaléčený léky a nejsem v žádném stresu.

Za to, že mám po dlouhé době domov a rodinu, vděčím Kočičce - mým světlem v temnotě. Jsem opravdu spokojený. Žiji ve vesničce za Prahou. Máme doma pět koček (Rex, Tomík, Nessie, Xena a Rampelniček) z toho Rampelníček je můj kocour. Pak jeden labrador Monty. V neposlední řadě slepice s kohoutem, dvě kachny a dvě husy. Cítím se tu doopravdy šťastný. Kupříkladu včera jsem si s pomocí Kocoura - Kočiččina manžela - připevnil poličky v ložnici a moc se mi líbí. :)

Nemám teď moc času psát, protože nastupuki do práce, do které se moc těším. Po tak dlouhé době na nemocenské cítím, že to potřebuji. I tohle přispívá k mému štěstí. A co nevidět tu máme léto a bude se u nás malovat a pokládat nová podlaha. Jupí! :)

Pro dnešek vše, brzy se zase ukážu a napíši novinky. Deník se mi píše vlastně sám. :D
Pac,
Mj.

NEWS

3. dubna 2017 v 19:41 | M. J. Nachio |  Deník
Zdravím Vás, Bando!,

po dlouhém zvážení a konzultaci s Tajarou, která semnou teď sdílí blog a připravuje nové články, jsme se rozhodli o celkovou rekonstrukci. Rozhodl jsem se předčasně ukončit tyto kapitolové povídky:
Life with Silas
Dole najdete anketu, ve které vyberte, u které povídky chcete závěrečnou kapitolu. Záleží jen na Vás.

Dále jsem si pro Vás připravil novou povídku We found love z prostředí psdychiatrické nemocnice.
Pak dva remaky. Jedním z nich je Terapie. Ti, co jsou semnou od začátku mých prvních stránek, tak možná tuší. Druhým je Love for us, které jsem se rozhodl začít psát víc realisticky, než předtím. V neposlední řadě budu pokračovat v psaní Život a smrt Mosleyho Wenlera. Mosley řeší nejtěžší případ svého života.

Tajara: Ráda bych se Vám představila, ale myslím, že nejlépe mě poznáte v mém psaní, proto jsem začala projekt, který má pracovní název: Unikátní. Víc Vám neprozradím. ;)

Přeji krásné jarní dny a zase brzy zde ^.^