Březen 2018

Znovu zde

25. března 2018 v 18:43 | M. J. Nachio |  Deník
Zdravím Bando!,

vím, že jsem se dlouho neozval, ale bylo toho hodně. A když už to vypadalo, že je všechno dobré, znovu to bylo náročné. Neměl jsem chuť ani něco psát nebo tak.
Nikdy jsem si nemyslel, že se dokážu zamilovat víc, než jsem byl zamilovaný do Vlka. Opak je však pravdou. Našel jsem Vlče a jsem zamilovaný ještě víc. Nedokážu posoudit, jestli je to dobře nebo špatně. Vlastně se nad tím ani tolik nezaobírám.
Jak jednou prohlásila Černá dáma: "Vlk je tvým osudem i zkázou."

Znovu jsem vysadil veškeré léky. Je to asi půl roku a nejspíše je budu potřebovat nazpátek. Rozhodí mě každá maličkost, jsem neustále protivný a řeším až moc věci, které mi ubližují. Když jsem byl na lécích, sice jsem byl utlumený, ale moc věcí se mě nedotklo.

A pak je tu další věc. Každý den mám prostě pocit, že by bylo lepší to vypnout. Nějaký hlas ve mě mi našeptává, abych to vypnul a cítil se lépe. Nic by mě netížilo. Ale co pak bude semnou? Na čem by mi pak ještě záleželo?

Vím jen jedno. Nemůžu to vypnout. Je v mém životě a potřebuje mě. Udělám cokoli, aby byl šťastný. Pak možná budu šťastný i já. Je pravda, že konečně po letech, se cítím kompletní a je to jen díky němu.