Říjen 2018

Blog v rekonstrukci - Odběr blogu - Nadcházející období

1. října 2018 v 19:05 | M. J. Nachio |  Deník
Bando!,

vím, vím, jsem velice nezodpovědný, protože jsem neozval. A už zase takovou dobu. Nicméně, chci Vám oznámit, že blog projde nějakou rekonstrukcí. Dostal jsem pár nápadu, jak ho vylepšit. Od designu po nějakou pospolitost článků a rubrik.

A na co se můžeme těšit?

Mám tu pár restů z minula a to:

Život a smrt Mosleyho Wenlera - Mo - třetí série
Jedná se vlastně o jakési pokračování týkající života Mosleyho Wenlera - Média. Půjde o retrospektivní vyprávění a podíváme se do Mosleyho dětství.
Odhad kapitola: 5.

Love for us
Tady půjde o ukončení příběhu Henrika a jeho syna. Jak to vše dopadne? Na to se společně brzy podíváme.
Odhad epizod: 5.

Cesta do Benátek
Snad se už konečně dočkáte druhého dílu, protože tato povídka je rozepsána už velice dlouho. Je dost pravděpodobné, že se bude jedna o díl poslední.

A pak tu máme pár novinek:

Dvojčata
Jedná se o životní příběh Lucase a Iana Reedových. Jsou to dvojčata a život se s nimi opravdu moc nemazlil.

Dva světy: Původní rodina
Pokračování heptalogie Dvou světu. V tomto díle se podíváme na stvoření světa a na samotnou Původní rodinu, která byla nedílnou součástí jejího stvoření.

Mám tu pro Vás ještě jednu velkou novinku a tím je Odběr tohoto blogu. Rozhodl jsem se, že Vám dám možnost dostávat upozornění na každý nový článek, který se zde objeví. Přihlásit se k odběru je velmi jednoduché:
Stačí mi odeslat e-mail, v jehož předmětu bude napsáno: Odběr a to na email: MJNstillsame@gmail.com
Do e-mailu mi napiště jméno nebo přezdívku, jakou Vás mohu oslovit a pak už jen počkat, než příjde potvrzení o příhlášení k odběru. Není to automaticky, vše si to dělám sám. Strojům se snažím svěřovat, co nejméně práce.

Tak se mějte hezky a užívejte si podzimního počasí!